Menü
Sepetim
İlk siparişe özel %5 indirimi kaçırmayın, kupon kodu: HOSGELDIN

Hakkımızda

Fındık TV Market Üreticiyi korur.

Kaliteli ve taze ürün sunar.

Türkiye’nin her yerine ulaşır.

Fındık TV Market üreticiden aldığı kaliteli ve taze fındıkları makul fiyatlarda sizlere sunmaktadır.


Biz Kimiz?

Fındık TV Market’in hikayesi resmi olarak 29 Mart 2009’da başlamıştır. Fındık üreticisi bir çiftçinin çocukları olarak emekçinin halinden en iyi biz anlarız dedik. Önce yöremizi tanıtma amaçlı ‘fatihbeldesi.net’ web sitemizi yayına aldık. Bu sitede yaşadığımız bölgeyi tanıtan, ayrıca fındık konusunda bilgi veren bir platform oluşturduk.

Zamanla, oluşturduğumuz platform binlerce insana ulaştıktan sonra bakış açımızı genişleterek 02.02.2014 tarihinde findiktv.com web sitemizi kurduk. Burada fındık haberlerinin yanı sıra yerel haberler de paylaşarak fındık üretilen bütün şehirlerin gözde haber sitesi haline geldik. Amacımız her zaman yetişdiğimiz yöreye hizmet etmek ve stratejik bir ürün olan fındığın değerini daha fazla ön plana çıkartmaktı. Fakat fındık fiyatlarındaki istikrarsız durum yöre insanını olumsuz etkiliyordu. Biz de bu duruma el atmak istedik ve bir sonraki aşamaya geçmeye karar verdik.

Fındık fiyatlarındaki istikrarsızlığın temel nedenin üreticiden alınan ucuz fındığın tüketiciye çok daha pahallı satılmasından kaynaklı olduğunu savunduk. Bu yüzden aracıların elde ettiği haksız kazancı durdurmak için market.findiktv.com adresini kurduk.

İşte web sitemizden birkaç istatistik ve kilometre taşları:

  • Senelik 1.270.395 ziyaretçi
  • Senelik 6.450.969 sayfa görüntüleme

Kilometre Taşları

FINDIK TV Market Logo
Rekor
Google news
Android Uygulamamız
Google'da birinci sıra
Taşınma zamanı
alana adı kayıt etme
1000 ziyaretçi
2009'dan beri...
Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezlerden faydalanıyor.